Doteková terapie cz a sozole cz.
BLOG,  NA CESTĚ

Doteková terapie jde světem

Když zatajíš dech a řekneš:” YESSSSSSSSSSSSSSSSS!

Potkala jsem se, poznala hloubku, ponořila se do moudrosti žen, na břehu moře… Psychicky, duchovně i fyzicky. Se slzami v očích, srdcem v krku a s motýlky v břiše, sleduji úžasnou proměnu, jak se doteková terapie a moje knížka ruku v ruce vydaly do světa.

Když se ti splní sen.

V mých vizích byla vždy moje doteková terapie prozářena slunečními paprsky, provoněna bylinkami, omývaná mořem, položená na pláži, obklopená perleťovými mušlemi. Realita byla jiná. Doteková terapie vznikala z velké bolesti a lidského utrpení. 10 let těžké řehole, kdy jsem nejednou to všechno vzdávala, opouštěla, ale vždy jsem byla vrácena.

Po mých dubnových narozeninách…

Jsme se obě nadechly a řekly si, že takto už dál fungovat nebudeme. Terapie je opravdu léčivý pramen plný laskavosti, lidskosti, upřímnosti a otevřenosti. Pomáhá, léčí, konejší. Tam, kde je potřeba dává hranice, milosrdně se sklání k nemocným a potřebným.

Kdo se nachází ve skupince POTŘEBNÝ? My všichni. Malí, velcí, nemocní, zdraví, veselí i smutní.

Když i tebe terapeuta, se dotkne tvůj léčitel/učitel.

Vševědoucí, všemohoucí zdroj moudrosti a pošle ti jednoho člověka, který svou důvěrou v tou práci ti umožní vydat se na cestu a tím otevře stavidla a spustí pramen událostí. Nacházíš v sobě sílu překonávat své vnitřní pochyby, otevíráš se… lidem, možnostem, příležitostem.

Sozole rose a doteková terapie.
Doteková terapie a SoZoLe ROSE.

Na břehu moře vidíš ženu, provoněnou bylinkami, s mobilem v ruce, jak pokládá knížku dotekové terapie s láskou mezi perleťové mušle, obklopuje ji svými květovými vodami, éterickými oleji a ty vidíš obraz ze svého snu.

Doteková terapie je ošetřována…

Díky Veroniko

a

Sozole rose.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Markéta

Obvykle odpovídá do 24 hodin.

Dobrý den, zanechte mi zprávu.

Powered by WpChatPlugins