Batole a podpora psychomotorického vývoje pomocí dotekové terapie.
BLOG,  Nezařazené

Ahoj všichni!

Vítejte na mém zbrusu novém webu! Mám první výročí s dotekovou terapií a přesto za sebou 10-ti letou pozitivní historii s touto technikou. Souběžně rozšiřuji svoje služby, které se zaměřují na psychosomatiku, péči o ženu a dítě, rodinu. Vše velmi pečlivě propojuji s arteterapií a když se tak zamyslím, začínám si plnit další svoje vize a sny. Vnitřně se cítím kompletně a konečně uzdravena z 9-ti letého syndromu vyhoření.

Prakticky do roka a do dne jsem udělala kompletní reset

Poslední týdny mě dovedly k tomu, že je potřeba udělat změny. Tak 8. března 2021 (vtipné a vlastně i symbolické je, že to vyšlo na Mezinárodní den žen) – jsem se rozhodla kompletně vymazat celý web dotekové terapie a začít znovu, od 0. Trošku se zapotil i velebníček František, protože stará struktura webu se nechtěla vůbec pustit, natož smazat.

Po celý rok ke mě přicházely nové a nové myšlenky, ukazovaly se směry, kterými bych se mohla vydat až minulý týden se vše vytříbilo, ukotvilo a já s klidem v duši mohu pokračovat ve své odborné práci.

A aby se vše opravdu ukotvilo a vytříbilo, musela jsem si dát pauzu od covidové Evropy, ujet busem přes 2000 km, abych s klidem v duši mohla dotekovou terapii posunovat dál.

Doteková terapie jako web plný života

Rozhodla jsem se fakt odvázat a navázat na své zkušenosti a dovednosti, jak z pracovního, tak osobního života. Pokud čekáte, že tady budete číst jenom odborné články a spoustu učených rad. Sorry, zklamu Vás.

Nechám Vás nakouknout do své pracovny, kde vše vzniká (BEHIND THE SCENES), nachystané jsou rozhovory s úžasnými lidmi, které jsem v posledních letech potkala a věřte mi, co kus to originál (INTERVIEW), nadzvednu pokličky v mé kuchyni (DOTEK V KUCHYNI), rozpovídám se o svém syndromu vyhoření, z čeho vznikl, jak se projevoval, čím jsem jej léčila (PODCASTY S VĚRKOU HARTIGOVOU), přidám Vám své tipy na knihy, filmy, seriály, které mě oslovily a řeknu Vám, co jsem v nich našla za poklady (RECENZE) a samozřejmě nemohu zapomenout na odborně-praktickou část a to na dotekovou terapii (TERAPIE).

Pracuji on-line

Po roce hrdě hlásím, že jsem našla rovnováhu a tu správnou polohu, jak mohu poskytovat svoje odborné služby on-line. Covid-19 nám sice ukázal svoje ostré zuby, ale já jemu ukázala ty své a to v úsměvu a s hlavou vztyčenou.

Když jsem si na začátku března 2021 volala s Olgou Menzlovou, přišla řeč i na to, co dělám. “A to jde?”, vypadlo z Olgy. Měla na mysli výuku dotekové terapie on-line.

ANO. Našla jsem ten správný klíč. A odemkla tento skrytý potenciál.

Tedy byla to makačka na hlavu a po tom, co mi kompletně vyhořel celý výukový program do základů jsem si musela dát několika měsíční pauzu, než jsem znovu zasedla k tomu, abych on-line kurzy znovu vytvořila a spustila. Ten čas byl velmi užitečný a potřebný. Programy jsou lépe seskládané, mají úplně jinou dynamiku a energii, šly přímo ze srdce. Doteková terapie pro předčasně narozené děti, doteková terapie pro novorozence a kojence, doteková terapie pro děti v pěstounské péči a adoptované děti.

Už zase plánuji…

A že zažívám intenzivní časy plné změn mám obrovskou radost ze svého nového seznamu. K mému seznamu – BUDU ČÍST V DŮCHODU (má už několik stran), přibyl nový SEZNAM SNŮ A VIZÍ. Kupodivu, když se na něj koukám, vše je reálně, realizovatelné – no, možná to bude vyžadovat větší úsilí, časově asi náročnější, ale i tak se na něj dívám s poklidem a už se těším, až ho proberu s D.

Markéta Křížková jsem odborná lesana.
prostě… #jsemodbornalesana

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Markéta

Obvykle odpovídá do 24 hodin.

Dobrý den, zanechte mi zprávu.

Powered by WpChatPlugins