E-shop

Terapie, on-line kurzy.

Doteková terapie je láska.

Doteková terapie je relaxační a rehabilitační technika.

Předčasně narozeným dětem pomáhá v dobrém prospívání (rychleji přibývají na váze) , podporuje správnou funkci plic, rehabilituje obličejové svaly, aby se lépe miminko přisávalo k prsu, funguje jako komunikační kanál mezi drobkem a rodičem.

Novorozencům a kojencům mimo jiné pomáhá s bolestmi bříška, při růstu zoubků, používám ji jako doplněk Vojtovy reflexní lokomoce.

U dětí adoptovaných a v pěstounské péči pomáhá obnovit důvěru, navázat citové pouto, hojí emoční zranění způsobená v prenatálním období.

Batolátkům pomáhá při růstu zoubků, poruchách psychomotorického vývoje. I tady velmi dobře funguje jako doplněk Vojtovy reflexní lokomoce.

U dětí se specifickými potřebami je on-line kurz určený pro rodiče i speciální pedagogy. Zaměřuje se na děti s ADHD, autismem, psychomotorickými poruchami.

Děti a doteková terapie. Když se děti naučí dobře relaxovat a pracovat se svým vlastním tělem, doteková terapie u nich bude působit jako prevence syndromu vyhoření. Dále také může pomoci řešit problémovou rehabilitaci po úrazech anebo poruchy příjmu potravy, šikanu apod.

Dotek je láska.
Každá handmade věc má svůj kouzelný příběh, získá laskavou energii vašich rukou a věřím, že potěší nejen drobky, ale i jeho rodiče.

K dotekové terapii patří i práce rukami. Bez nich to prostě nejde. Jsou náš královský nástroj, o který bychom měli patřičně pečovat.

Pojďte si procvičit jemnou motoriku a zároveň, můžete vytvořit handmade věci, vycházející skrze vaše ruce přímo ze srdce. S pletacími jehlicemi, klubíčky vlny, háčky i šicími stroji, vyšívacími bavlnkami a jehlami.

Proto u mě – dotekového terapeuta, najdete i návody na pletení baby deky, háčkování a šití.

Dotek je láska.

Díky, že jste navštívili můj e-shop! Koukněte, nakupte, napište!

Vaše

Marketa Krizkova - porodni asistentka
Markéta Křížková - porodní asistentka.


ON-LINE KURZY NÁVODY


Markéta

Obvykle odpovídá do 24 hodin.

Dobrý den, zanechte mi zprávu.

Powered by WpChatPlugins