Doteková terapie pro batolata

3500

7 týdenní on-line kurz!

Naučte se dotekovou terapii krok za krokem!

Popis

Doteková terapie pro batolata krok za krokem

Možná vás to samotné překvapí, ale někdy se batolátka „zaseknout“ v psychomotorickém vývoji a ani lékaři netuší, jak to vyřešit. Tady se mi doteková terapie hodně osvědčila právě u těchto dětí. Obnovilo se citové pouto mezi dítětem a rodiči a to, co vnímám jako obrovský benefit je otevření dalšího komunikačního kanálu. Lépe pak rozumíte potřebám svého dítěte a můžete na ně reagovat 🙂

Dotekovou terapii se můžete naučit i v rámci prevence a podpory správného psychomotorického vývoje. Nemusíte akutně řešit nějaký problém se svým batolátkem.

Jak pomáhá doteková terapie batolatům?

  • při růstu zoubků
  • při poruchách psychomotorického vývoje
  • slouží jako doplněk Vojtovy reflexní lokomoce

Co vás čeká v těchto 7 týdnech?

  • NAUČÍTE SE dotekovou terapii krok za krokem
  • NEBOJTE SE! Provedu Vás celým procesem. 🙂
  • DOZVÍTE SE, jaké benefity tato jemná masážní technika přináší drobkům, dětem i dospělým
  • ZODPOVÍM Vaše dotazy – máte k dispozici zdarma konzultace ve skupině na FB
  • ŘEKNU VÁM, kde jsem narazila na problém a jak jsem ho vyřešila
  • PŘIPRAVÍM VÁS na situace, které Vás mohou překvapit, zastavit a nabídnu Vám pomoc s řešením

 

V ON-LINE KURZU NAJDETE:

 

PROGRAM NA 7 TÝDNŮ

Celý program je seskládán tak, aby zde byla v rovnováze teoretická a praktická část. Zároveň jsem kladla důraz na dostatek času pro zpracování nových myšlenek. Ze zkušenosti vím, že dobře položené základy přináší mnohem více užitku a doživotní benefity, než „rychloakce“, kdy nemáme příležitost si vše dostatečně odžít a v praxi osahat.

ČLÁNKY

Není mým cílem, abyste se mi „nabiflovali“ teorii. Každý článek, obrázek má svou historii, pevné základy a doufám, že vám přinese malé pozastavení a příležitost k zamyšlení.

ÚKOLY

Jsou splnitelné, zajímavé a určitě vás mnohdy i pobaví.

PRAKTICKÉ RADY

Možná by v názvu tohoto odstavce mohlo být napsáno, prověřeno praxí. Je to souhrn vychytávek, které jsem v průběhu 20-ti let své praxe nasbírala. Veškeré informace, které jsem si v praxi osahala a ukázaly se jako funkční nebo zcela liché, nepoužitelné.

TIPY A DOPORUČENÍ

Jsou zde zajímavosti, které jsem v průběhu let posbírala, vběhly mi do cesty, mile překvapily a i pobavily.

 


 

Jedná se o interaktivní program rozdělený do 7 týdnů. Máte k dispozici přípravný týden a v posledním týdnu jsou pro Vás nachystány bonusy.

 

Pozn:

Program je určen pro jednotlivce. Při registraci do programu je potřeba vyplnit řádně identifikační údaje. Po absolvování on-line kurzu je Vám jmenovitě vystaven Certifikát.

© Copyright 2020. Všechna práva vyhrazena. Jakákoliv reprodukce, stahování, kopírování a další šíření obsahu tohoto programu – zejména článků, videí, audio záznamů a obrázků – je bez svolení autora zakázáno. V případě, že dojde k vědomému či nevědomém porušení podmínek, bude okamžitě zahájeno vymáhání finanční náhrady soudní cestou.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Doteková terapie pro batolata”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *