Spolu+pracujeme

Doteková terapie® je komplexní terapie, která se zaměřuje na všechny smysly.

Preferujeme české firmy, jejichž produkty mají TOP kvalitu a využívají čisté přírodní zdroje.

PROVĚŘENO PRAXÍ!


SoZoLe Rose

Provoněno květovými vodami a éterickými oleji.

SoZoLe Rose jsem objevila při své cestě přes Balkán. Na její existenci mě upozornila paní Dagmar Ostřanská z Českého centra v Sofii.

Než jsem nadála, seděla jsem v autobuse ze Sofie do Nesebaru, což je prakticky přes celé Bulharsko a na břehu Černého moře se potkala s paní Veronikou.

S úžasem jsem sledovala s jakým zápalem vycházejícím z jejího srdce na mě chrlila spoustu informací o výrobě, vizi i společenské misi celé její firmy SoZoLe Rose.

Obklopena mořem, na písečné pláži jsem svými terapeutickýma rukama vyzkoušela všechny éterické oleje. Až se mi v očích objevily slzy. Tak dlouho jsem hledala pro dotekovou terapii opravdu kvalitní oleje a našla jsem tento poklad.

Objevila jsem kouzlo květové vody. Jemného osvěžení (ne)jen pro horké dny v krásném balení.

Zajímavostí je, že si můžete pořídit květové vody v Bag in Boxu a doplňovat si je do rozprašovače. Což je super ECO varianta 🙂

LUBAN

Česká kadidlová kosmetika s vůní Ománu.

To je tak, když se ráno vzbudíš, cítíš vůni kadidla, zapneš počítač a vykoukne na tebe Luban.

Péče o pleť patři k základu péče o tělo. I tady využívám dotekovou terapii při jemném mapování obličeje, ošetření rukou s inhalací pravého kadidla.

Vůbec jsem netušila, že jde kadidlo (což je vonná pryskyřice) extrahovat a kromě známého využití v rámci “vykuřování” a inhalačního požitku jej můžeme využívat v kosmetice.

Byla jsem velmi překvapena hojivými účinky této kosmetiky. Citlivou pokožku krásně zhojí a zároveň rozzáří.

Základem kosmetických produktů značky Luban je zlatý kadidlový olej s jemnou texturou, který blahodárně působí na pokožku pleti a celého těla. Bezvodá přírodní kosmetika Luban není s kadidlem, ale kadidla. 

Kromě pleťových olejů, balzámů na ruce mě velmi zaujal kadidlový hydrolát s překrásnou jemnou vůní, příjemným osvěžením pleti, ale také hojivými účinky.

Markéta

Obvykle odpovídá do 24 hodin.

Dobrý den, zanechte mi zprávu.

Powered by WpChatPlugins