E-shop

Služby, terapie, on-line kurzy.

Doteková terapie je láska.


V mé nabídce najdete odborné služby porodní asistentky a specializované dětské sestřičky. Moje služby jsou spojené s péčí o ženu, dítě, rodinu. V posledních 10-ti letech se více zaměřuji na ženu a psychosomatiku, protože fyzické projevy našeho těla většinou mají hlubší kontext a i s tím je potřeba pracovat.

S čím Vám mohu pomoci a můžete se na mě obrátit?

Poruchy menstruačního cyklu.

Příprava na těhotenství (detoxikace a regenerace organismu).

Kurzy předporodní přípravy, napsání porodního plánu, asistence u porodu.

Pomoc v šestinedělí i s kojením.

Dotek je láska.

Díky své mnohaleté praxi na novorozenecké JIPce vám mohu hodně pomoci po předčasném porodu udržet si laktaci tak, abyste pak svého drobka kojit.


Doteková terapie je relaxační a rehabilitační technika.

Předčasně narozeným dětem pomáhá v dobrém prospívání (rychleji přibývají na váze) , podporuje správnou funkci plic, rehabilituje obličejové svaly, aby se lépe miminko přisávalo k prsu, funguje jako komunikační kanál mezi drobkem a rodičem.

Novorozencům a kojencům mimo jiné pomáhá s bolestmi bříška, při růstu zoubků, používám ji jako doplněk Vojtovy reflexní lokomoce.

U dětí adoptovaných a v pěstounské péči pomáhá obnovit důvěru, navázat citové pouto, hojí emoční zranění způsobená v prenatálním období.

Batolátkům pomáhá při růstu zoubků, poruchách psychomotorického vývoje. I tady velmi dobře funguje jako doplněk Vojtovy reflexní lokomoce.

U dětí se specifickými potřebami je on-line kurz určený pro rodiče i speciální pedagogy. Zaměřuje se na děti s ADHD, autismem, psychomotorickými poruchami.

Děti a doteková terapie. Když se děti naučí dobře relaxovat a pracovat se svým vlastním tělem, doteková terapie u nich bude působit jako prevence syndromu vyhoření. Dále také může pomoci řešit problémovou rehabilitaci po úrazech anebo poruchy příjmu potravy, šikanu apod.

Dotek je láska.

Díky covid-19 jsou pro Vás připraveny on-line kurzy 🙂


K dotekové terapii patří i práce rukami. Bez nich to prostě nejde. Jsou náš královský nástroj, o který bychom měli patřičně pečovat.

Pojďte si procvičit jemnou motoriku a zároveň, můžete vytvořit handmade věci, vycházející skrze vaše ruce přímo ze srdce. S pletacími jehlicemi, klubíčky vlny, háčky i šicími stroji, vyšívacími bavlnkami a jehlami.

Proto u mě – dotekového terapeuta, najdete i návody na pletení baby deky, háčkování a šití.

Každá handmade věc má svůj kouzelný příběh, získá laskavou energii vašich rukou a věřím, že potěší nejen drobky, ale i jeho rodiče.

Dotek je láska.


Díky, že jste navštívili můj e-shop! Koukněte, nakupte, napište!

Vaše

Marketa Krizkova - porodni asistentka
Markéta Křížková - porodní asistentka.

Zobrazen 1. – 9. z 21 výsledků