zacatek online program dotek v terapii
DOTEKOVÁ TERAPIE

Vyplouváme aneb on-line program Dotek v terapii spouštíme

V březnu tohoto roku jsem stála před rozhodnutím. Buď své lektorování a výuku úplně zabalit, všechno ukončit nebo zůstat chvilku stát, promyslet, jak bych mohla dále vyučovat a tuto jemnou masážní techniku předávat dál.

Bojovala jsem. Se systémem – chtěla jsem vyškolit odborné lektory, aby pokračovali – skutek utek, samé kecy o tom, jak to nejde a vyslechnutí překážkových litanií ukončených slovy, ale my Vám fandíme. Dobře mám hodně bohatý a pestrý FAN CLUB.

Sama se sebou. HODNĚ. Má to cenu? Musím si opravdu stoupnout před kameru? Dokážu převést dotekovou terapii, která je založena na fyzickém doteku do virtuálního světa? Najdu v tom rovnováhu a spojím efektivně virtuální výuku s fyzickou?

S obchodními partnery – objevili se tu noví, nadšení s myslí i srdcem otevřeným, ostatní prostě a jednoduše odpadli. A tady je čas představit jednoho z nich. Dámu, mámu, Hanku – hanaban, která mě oblékla do svých úžasných šatů s příznačným názvem VYPLOUVÁME a i díky ní jsem vyladila kompas, nabrala směr a vydala se na cestu.

PS: Na fotografiích je Hanka, jak sluší tyto úžasné kapsové šaty mně (moje postava je hezky žensky vytvarovaná) uvidíte v on-line programu Dotek v terapii 😉

Přiznávám se bez mučení. Hlava mě hořela, mozkové závity jely na plné obrátky a tak po šesti měsících intenzivních příprav Vám představuji

* 7 týdenní on-line program Dotek v terapii *

Vydejte se mnou na cestu poznání. Naučte se dotekovou terapii krok za krokem. Objevte sílu a kouzlo hřejivého lidského doteku.

Těším se na Vás!

Vaše

MarketaX

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *