BLOG,  DOTEKOVÁ TERAPIE

U Melluzínky

Milenu Klusoňovou nebo-li Meluzínku jsem náhodně potkala na křtu knížky vydavatelství Smart Press. Zaujala mě svou spontánností, výrazným kanárkově žlutým svetříkem a úžasnou záplavou vlasů, které zdobily její hlavu. Knížka Baby motýlí masáže byla napsaná a já vnitřně cítila, že ještě není úplná. Chce to bonus, benefit, prostě něco, co bude zajímavé, zároveň praktické a milé.


Bylo to ještě v období, kdy jsem bojovala sama se sebou a učila se navazovat pracovní vztahy. Trvalo mi asi týden, než jsem si dodala odvahu a Meluzínce napsala. Radostná odpověď přišla za několik dnů.

–  Moje milá Markét, jdu s tebou do toho. Knížka se mi moc líbí. –

Slovo dalo slovo, z Meluzínky se stala dobrá víla kmotřička, která pomohla knížce Baby motýlí masáže na svět. 


KDYŽ NAJDEŠ ROVNOVÁHU I V ŽIVOTĚ

Jsem vděčným pozorovatelem změn, které nás provází celým životem. Meluzínka mi pomohla. Hodně! A já jí její laskavost a vstřícnost mohla oplatit. 

Už na podzim loňského roku se ke mě dostala informace, že Meluzínka chystá změnu. Tenkrát to bylo přísně tajné interní sdělení. No, a najednou se k nám do života přidal covid-19. Šití roušek, nakupování bavlněných látek se stalo běžnou součástí našich životů. Šla jsem na jistotu! U Melluzínky se mi podařilo nakoupit hooodně metrů látek.

A tak, jak Meluzínka pomohla mně, já jí za tři roky laskavost oplatila. 

Obchůdek U Melluzínky zatím stále funguje a tak možná budete jedni z posledních lidiček, kteří vstoupí do e-shopu a uvítá vás v něm látková paní Meluzínka 🙂


A COPAK JSEM Z LÁTEK U MELLUZÍNKY ŠILA?

Pyžámková prohřívací zvířátka. Zajíčka Ušáčka a Sloníka Tomíka 😉 . 


ZÁVĚREM nebo PRO MELLUZÍNKU NOVÝM STARTEM…

 

Moje milá Meluzínko, 

děkuji Ti za roky spolupráce, které jsem s Tebou a svými drobky mohla sdílet. Jsi pro mě inspirací, dobrou vílou kmotřičkou a já jsem ti opravdu vděčná za tvou podporu a oporu!

Přeji Ti, ať Tvá nová životní cesta je plná radosti, spokojenosti a naplnění.

Tvá 

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *