Služby

Nabízím služby porodní asistentky v péči o ženu, dítě a rodinu.

Jako porodní asistentka Vás připravím na těhotenství, provedu Vás těhotenstvím, napíšeme spolu porodní plán, budu Vám asistovat u porodu, nabídnu Vám laktační poradenství i pomoc v šestinedělí.

Mé jméno je Markéta a jsem porodní asistentka s 20-ti letou praxí.

Zabývám se komplexní péčí o ženu, dítě a rodinu.

Doprovázím ženy v různých fázích jejího života.

Příprava na těhotenství se zaměřením na psychosomatiku

Pomáhám Vám dostat se do kondice před těhotenstvím.

Moje letitá zkušenost mi ukazuje, že každá žena má své vnitřní hodiny, svůj radar a spontánně tuší, že se blíží čas pro příchod jejího miminka.

Bohužel žijeme v době, kdy jsme zahlceni velkým množstvím informací a souběžně málokdy se umíme plně naladit na svoje tělo a jeho potřeby.

Pokud už přemýšlíte o svém těhotenství, ale zatím se Vám nepodařilo otěhotnět, mohu Vám pomoci dát své tělo do kondice, zbavit se přirozenou cestou toxinů a srovnat si hormonální hladiny, které mohou být narušeny užíváním hormonální antikoncepce.

Průvodce těhotenstvím týden za týdnem

Provedu Vás těhotenstvím a připravím Vás na porod.

Těhotenství je krásný a hlavně přirozený stav v období ženy. Proto mým upřímným přáním je, aby si ho každá žena prožila v poklidu a radostném očekávání, protože nosí pod srdcem svého drobka.

Pokud si chcete užít své těhotenství pěkně týden po týdnu, pochopit, co se s Vaším tělem děje a čím si prochází Vaše miminko, jsem tu pro Vás. Máte možnost se se mnou spojit a společně i klidně v doprovodu tatínka probereme vše, co máte na srdci.

Google je sice výkonný, ale praktické rady a to jak své těhotenství prožíváte právě Vy, je prostě unikátní.

Porodní plán – krok za krokem s porodní asistentkou

Napiš si svůj porodní plán.

Sepíšeme spolu porodní plán krok za krokem.

Porodní plán je cesta ke krásnému uvolněnému porodu.

Aby se porodní plán nestal noční můrou plnou Vašich nenaplněných přání, ale aby byl funkčním poselstvím Vašeho porodu jsem tu pro Vás.

Říkám to s odborným nadhledem a reálným pohledem. Když Vás neprovede porodní asistentka touto přípravou, tak se může stát, že Vaše představy jsou nereálné díky Vašemu zdravotnímu stavu atd.

Chci si vyslechnout Vaši představu, jak to vidíte, po čem toužíte. Řeknu Vám, kde vidím úskálí a na čem se můžete v průběhu porodu zaseknout, protože porod probíhá jinak.

Společně najdeme vhodnou cestu, jak se této situaci postavit čelem, zpracovat si ji a vytvoříme si záložní plán.

Asistence u porodu

U porodu maminkám poskytuji potřebnou podporu.

Rodí žena. Ne porodní asistentka. Tak to prostě vnímám já a jsem ráda, že můj titul je DiS., protože já jsem diplomovaný specialista.

S budoucí maminkou se seznamuji několik týdnů dopředu, abychom se na sebe naladily, ale hlavně, aby mi ona sama řekla svou představu o porodu a já znala i její zdravotní stav.

S čím Vám tedy ještě pomohu, kromě potřebné podpory. Můžeme spolu napsat reálný porodní plán. Na základě mých odborných znalostí, praktických zkušeností a Vašich představ.

Laktační poradenství – pomoc v šestinedělí

V šestinedělí se zaměřuji na podporu maminky ohledně kojení, ale také jejího ženského sebevědomí.

Mám dlouholetou zkušenost s kojením i předčasně narozených dětí. Pomáhala jsem maminkám a jejich drobkům na novorozenecké JIPce. Tak znám úskalí i řešení těchto situací 🙂

Součástí mé práce je samozřejmě péče o porodní poranění a rehabilitační cvičení na zpevnění svalového dna pánevního a břišních svalů.

Individuální poradenství porodní asistentky

Markéta Křížková - porodní asistentka -kontakt

Nemůžete najít to, co jste potřebovala?

Nabízím Vám individuální konzultaci. Můžete se ptát na cokoliv a bude-li to v mých silách, odpovím Vám otevřeně a odborně.

Můžeme se dostat do situace, kdy řeknu nevím. Je to známka mé lidskosti, protože vševědoucí je pouze Pán Bůh.

INTIM poradna – zdarma

V této poradně se věnuji tématům, která jsou i v dnešní době velmi ožehavá a mnoho žen je skrývá.

Jedná se o zneužívání, traumatické zážitky z dětství, které zasahují do jejich života. Například je narušena partnerská intimita, nebo je zde strach z těhotenství a následného porodu.

Tato poradna je anonymní a je zdarma.