Bílá Tara - móda pro maminky a těhulky.
BLOG,  FASHION

Milé těhulky a maminky,

Jdu po ulici a upoutá mě výkladní skříň vytvořená s citem pro detail, plná oblečení a prádla pro budoucí maminky. Pokračuji ve své cestě. Udělám několik kroků zpátky, vrátím se a kochám se dál. Nedá mi to a chci vědět víc. Vytahuji telefon a volám na kontakt, který je napsaný na dveřích. Ozývá se příjemný hlas paní majitelky Dagmar Vlčkové. Domlouváme si osobní schůzku a já jsem opravdu zvědavá. Proč? Sama nevím. Jsem překvapená. Vidím před sebou lidského profesionála, který je opravdový srdcař, své práci rozumí a maminkám i těhulkám pomáhá s výběrem prádla i oblečení. A tak s radostí vám předám vzkaz od paní Dagmar a jejího syna Lukáše.

Milé těhulky a maminky,

díky dlouholetým zkušenostem a praxí v tomto oboru jsem se zhruba před 10 lety rozhodla otevřít vlastní, specializovanou prodejnu spodního prádla, kde najdete vše potřebné jak pro období těhotenství, tak kojení a také maminkám zajistit maximální péči a poradenství.

Volba spodního prádla v tomto období je nesmírně důležitá, můžete tak předejít zbytečným zdravotním komplikacím. Např.( utlačování mléčné žlázy,  problémy se zády a krční páteří ).

Naše spodní prádlo Vám zaručí veškerý komfort a pohodlí, které je v tomto období tak důležité. Je nejen krásné, ale hlavně funkční a splňuje ty nejpřísnější požadavky.

Všem doporučujeme osobní návštěvu na prodejně, kde si vše můžete vyzkoušet, každá podprsenka má jiný střih a jiná hloubka košíčků a je důležité, aby bylo vše v pořádku a na 100 procent.

Každé z Vás se věnujeme individuálně a s veškerou péčí, kterou si jako těhulky a maminky zasloužíte, rády Vám se vším poradíme a pomůžeme s výběrem.

Kvůli velké poptávce jsme v září loňského roku otevřeli druhou prodejnu pro maminky s oblečením, která je poblíž prodejny s prádlem.

Moc se na Vás těšíme

                                       Bílá Tara


Více se dočtete na našich webových stránkách: www.bilatara.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *