OMALOVÁNKY

OMALOVÁNKY A DOTEKOVÁ TERAPIE

 

Práce s tělem skrze ruce, barvy a malbu je pro mnoho z nás jedním z nejpřirozenějších a troufám si říct, že i z nejbezpečnějších způsobů, jak se můžeme více poznávat. Pastelky jsou úžasným nástrojem, jak se můžeme více ponořit sami do sebe a poznávat se skrze malbu. Pochopit, jak funguje naše tělo, kde máme problém, anebo ba právě naopak, co nám dělá radost a naplňuje nás.

A jelikož má práce má vždy hloubku a několik významů, tak i každé omalovánky jsou prostě jiné. Obrázek za obrázkem vypráví svůj příběh.

Jak je možné spojit svou odbornou práci s prací grafika a umělce? Je to moje hřivna, dar od Boha, který jsem nezahodila, ale dovolila jsem mu dozrát.

Když budete hledat osobnost, která mě oslovila a jeho práce je mi blízká, jako profesionálovi, tak i lidské bytosti je to C. G. Jung. On a jeho práce mi pomohla stanovit hranice, vytvořit svou vlastní metodiku mé arteterapie v péči o ženu.

Ať už si vyberete k malování pastelky, použijete akvarelovou techniku nebo si koupíte plátno a budete malovat olejovými barvami užijte si to! Relaxaci, bádání…

Pomocí mých autorských omalovánek si můžete prožít vědomé těhotenství, nebo si udělat celý rok barevný plný života a skrytých poznání.

To vám přeji z celého svého

Doteková terapie je láska.

Markéta Křížková - porodní asistentka.

Zobrazuji všechny 3 výsledky