Baby deka – pro Jindřiška

75

Vem do rukou jehlice a upleť baby deku s příběhem!

MarketaXart - handmade knitwear - patterns - coloring book. -

Kategorie: Štítky: , , ,

Popis

Návod na ručně pletenou baby deku s bavlněnou podšívkou pro Jindřiška.

Do červeně melírovaných klubíček krásné příze jsem se zamilovala. Čekala jsem na tu správnou chvilku, kdy nahodím oka na jehlice a začnu plést baby deku. Stále více jsem podléhala kouzlu červené barvy… .

Upřímně se přiznávám. Tři krát jsem ji párala. Prostě to pořád nebylo ono. Vymyšlený vzor se mi nelíbil, červená barva vůbec nevynikala a můj sen o krásné sportovní dece mizel v dálce. Chtělo to nápad, šmrnc, sportovní eleganci, ale zároveň to měla být měkká a mazlivá deka pro drobka. Prostě deka, do které se máma zamiluje a miminko v ní a s ní bude krásně usínat. Dokonce jsem jehlice a vlnu celá zoufalá na několik týdnů odložila.

A pak přišla inspirace. Potřebovala jsem si dokoupit jehly do svého šicího stroje (šila jsem ústenky) a zahlédla jsem v regálu klubíčko šedé vlny. Wow, to je ono. Prostě červenou zkombinuji s šedou. Červené proužky budou mít plastický vzor a šedé budou mít vzor jednoduchý. Okraje udělám šedé, ať červená vynikne.

 

Pojď do toho a upleť si svou originální baby deku s příběhem!


VELIKOST: 80 x 80 cm

MATERIÁL:

Příze: 150 g Merino Bulky – tmavě šedá (70% akryl, 30% vlna; 100 g klubko – 100 m), 200 g Sportivo – zlatovínová (75% vlna superwash, 25% polyamid)

NÁROČNOST: mírně pokročilý

TECHNIKA: pletení @ šití

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Baby deka – pro Jindřiška“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *